Wybieramy zaproszenia na zimowy ślub z krainy czarów

Decydując się na ślub w grudniu w okolicach Bożego Narodzenia lub w tym właśnie wyjątkowym dniu wszystko musi wyglądać magicznie, niczym z krainy czarów. Bo w końcu ślub to wyjątkowe wydarzenie, podobnie jak święta. Ta magiczna atmosfera życzliwości charakterystyczna dla Bożego Narodzenia plus podniecenie związane ze ślubem sprawiają, że połączenie to jest jedyne w swoim rodzaju. Aby ten wyjątkowy stan mógł udzielić się waszym gościom jeszcze przed samym wydarzeniem wyślijcie do nich zaproszenie, które pozwoli poczuć magię chwili.

Zaproszenie w mikołajkowym stylu

Święta bez Mikołaja? To niemożliwe. Jeśli kochacie radość związaną z podarunkami wręczanymi przez ukochanego przez wszystkich brodacza z saniami, reniferami i workiem prezentów, z pewnością zauroczy was to klasyczne, romantyczne zaproszenie ślubne z biało-czerwoną wstążką. W luźny sposób może nawiązywać ono do świątecznej atmosfery, dlatego jest to idealne zaproszenie dla par poszukujących stonowanego zaproszenia.

Śnieżnie i mroźno równa się świątecznie

Świąteczna atmosfera to iskrzący się za oknem mróz i śnieg. Każdy bez wyjątku wypatruje pierwszego śniegu, który tak wyczekiwany jest i przez dzieci i przez dorosłych. Właśnie dlatego warto wybrać zaproszenie, które pięknie pokazuje cały ten czar (największy wybór tego typu kartek znaleźć można na stronie zapi.pl. Jak to zaproszenie zaprezentowane na zdjęciu. Wyjątkowe, ekologiczne zaproszenie plus ciekawy świąteczny motyw odpowiednio nastroją waszych gości przed ślubem.

Zimowy ślub ze świątecznymi ozdobami

Święta Bożego Narodzenia niemożliwe są bez pięknych świątecznych ozdób. Sprawcie, by ozdoby te trafiły i na waszą świąteczną papeterię ślubną, a ślub z krainy czarów gwarantowany. Piękne dekoracje w skromnym stylu dodadzą uroku i splendoru waszej imprezie sprawiając, że zarówno wy, jak i wasi goście zapomnicie na chwilę o szarej codzienności.

W kolorach choinki

Bożonarodzeniowe drzewko to element świąt, którego nie da się zastąpić niczym innym. Biorąc ślub w Boże Narodzenie warto jako kolor przewodni wybrać zielony, który nie tylko idealnie pasuje do tego okresu, ale i jest najmodniejszy w tym roku. Z całą pewnością zaproszenie w kolorze zielonym przywoła miłe, świąteczne nastroje. A jednocześnie sprawi, że da zapowiedź modnego i niepowtarzalnego ślubu i wesela, który zgodny będzie z obowiązującymi trendami.

Ślub z krainy czarów i zaproszenie w kształcie bombki

Element świąteczny, którego nie sposób pomylić z żadnym innym to bombka choinkowa. Jeśli ślub bierzecie w tym okresie można zastanowić się nad wyborem zaproszenia w tym właśnie kształcie. Niekoniecznie musi być ono pstrokate, czy kolorowe, jak zdarza się w przypadku rzeczywistych bombek. Wystarczy, że wybierzecie takie o odpowiednim kształcie np. w białej stonowanej barwie. Będzie ono nie tylko pełne uroku, ale i odświętne, dzięki czemu przybliżycie gościom atmosferę i świąt i wesela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *