Zaproszenia ślubne eleganckie

Rozdanie lub rozesłanie zaproszeń ślubnych to niezwykle ważny krok na liście przygotowań do ceremonii zaślubin. Od tego momentu każdy zaproszony gość wie, kiedy planowany ślub się odbędzie i może się odpowiednio przygotować do uroczystości. Wybór zaproszeń oraz ustalenie tekstu, który się na nich znajdzie, to zadanie bardzo emocjonujące. Wynika to przede wszystkim z tego, że zaproszenie jest symbolem planowanego ślubu i może gościom wiele o nim powiedzieć. Jeśli uroczystość ma mieć charakter bardziej oficjalny, najlepiej zdecydować się na klasyczne, eleganckie zaproszenia, które nigdy nie wychodzą z mody.

Wybór projektu

Przy wyborze eleganckiego zaproszenia ślubnego: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/eleganckie/ należy zwrócić uwagę na to, jakie kolory będą obecne w wystroju kościoła czy sali weselnej. Stylowe zaproszenia z brylancikiem czy kokardką dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do wybranego przystrojenia. Bardzo efektowne są zaproszenia z szarfą w kolorze srebrnym, a także niezwykle luksusowe, złocone zaproszenia glamour, zdobione np. kwiatem paproci, listkami czy czterolistną koniczynką.

Eleganckie zaproszenia ślubne drukowane są na papierze matowym, satynowym lub fakturowanym, dzięki czemu prezentują się doskonale. Można również zdecydować się papier nabłyszczany, który efektownie mieni się w świetle. W tym sezonie zdecydowanie najmodniejsze są zaproszenia ze złoceniem, które są nie tylko gustowne, ale również romantyczne.

Tekst na zaproszeniach ślubnych

Treść eleganckiego zaproszenia ślubnego nie powinna być zbyt rozwinięta. Najlepiej, jeśli są w nim wyłącznie podstawowe informacje, czyli jaka uroczystość będzie miała miejsce, jakie osoby będą jej najważniejszymi bohaterami oraz kiedy i gdzie się odbędzie. Ponadto w treści musi być miejsce na wpisanie gości oraz tego, czy zaproszone są także osoby towarzyszące.

Częstą praktyką jest również prośba o potwierdzenie przybycia oraz podanie numerów telefonów do Młodej Pary. Do eleganckich zaproszeń warto dołączyć winietki, na których można umieścić takie informacje jak zaproszenie na poprawiny czy preferowane prezenty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *