Profesjonalna fotografia ślubna

Poszukujesz godnego polecenia fotografa ślubnego? Zależy ci na wysokiej jakości idącej w parze z oryginalnością? Jeśli tak, to zdecyduj się na usługi Michała Bachulskiego.

Moment ślubu to chwila niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. To wydarzenie, które wywiera ogromny wpływ na życie młodej pary. Nic zatem dziwnego, że zdecydowana większość przyszłych małżonków przykłada dużą uwagę do organizacji ślubu oraz wesela. Wynajem sali, zakup ślubnych kreacji, obrączek, wybór orkiestry… ilość spraw związanych z przygotowaniami ślubnymi potrafić spędzić sen z oczu nawet osobom, które na co dzień zajmują się organizacją różnego typu uroczystości. Niemniej jednak wysiłek włożony w przygotowania do tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, jest jak najbardziej opłacalny. W końcu to właśnie dzień ślubu zdecydowana większość par wspomina przez długie lata. W jaki sposób? Oczywiście sięgając po album ze zdjęciami.

W istocie; to właśnie fotografie wykonane podczas tej wyjątkowej uroczystości stanowią jedną z najtrwalszych, a zarazem najbardziej sentymentalnych pamiątek ślubnych. Właśnie z tego względu warto skorzystać z usług profesjonalisty, jakim jest fotograf ślubny Nowy Targ. Na czyje zatem usługi – konkretnie – warto się zdecydować? Jeśli zależy ci na niebanalnych zdjęciach i wysokiej jakości fotografii, to zdecyduj się na skorzystanie z oferty Michała Bachulskiego.

Michał Bachulski to profesjonalista, który fotografuje w stylu określanym mianem „reportażu ślubnego”. Zdjęcia wykonywane we wspomniany sposób są zatem naturalne, prawdziwe i tym samym pozbawione sztucznej reżyserii. To nowoczesna i niezwykle oryginalna fotografia ślubna. Nowy Targ jest miastem, w którym Michał Bachulski realizuje powierzone mu zlecenia, niemniej jednak opisywany fotograf świadczy swoje usługi również w innych miastach Polski.

Bez względu na miejsce, w jakim wykonywana jest fotografia ślubna Nowy Targ, Kraków czy też Nowy Sącz, para młoda zawsze otrzymuje około 500 zdjęć w formie reportażu ślubnego wraz z sesją plenerową organizowaną w dniu ślubu. Następnie – spośród przygotowanych fotografii – świeżo upieczeni małżonkowie wybierają ok. 60 – 80 zdjęć, które trafiają do specjalnie zaprojektowanej fotoksięgi tworzonej z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. Opowiedziana w ten sposób historia ślubna z powodzeniem przywoła na myśl te niezapomniane chwile stanowiąc jednocześnie jedyną w swoim rodzaju pamiątkę.

Zobacz więcej informacji oraz portfolio na bachulski.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *