Absolutny hit ślubnego sezonu — pokaz barmański!

Prawdopodobnie każdej Parze Młodej zależy na tym, aby goście na ich weselu bawili się jak najlepiej. Stąd też Młodzi dwoją się i troją, by zapewnić im jak najwięcej atrakcji. Jedną z nich, która gwarantuje niezapomniane przeżycia, jest bez wątpienia pokaz barmański. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Show, które będą wspominać!

Zastanawiasz się, czy pokaz barmański jest ci w ogóle potrzebny? Odpowiedź jest prosta — jeśli zależy ci na świetnej zabawie gości, to tak. Poza tym to atrakcja nie tylko dla samych uczestników imprezy, ale także dla Pary Młodej. Dobry barman to nie tylko mistrz przygotowywania kolorowych drinków z alkoholem lub bez. Posiada on wiedzę, którą umiejętnie przekazuje uczestnikom wesela, pozwalając im poznać ciekawostki na temat wybranych koktajli. Jego show nierzadko to gwóźdź programu weselnego, który stoi na równi z oczepinami. Barman więc to świetne dopełnienie wodzireja lub DJ’a, który potrafi zaktywizować gości i zachęcić ich do wspólnej zabawy na parkiecie. Zabawa podczas pokazu barmańskiego należy do jednego z tych elementów wesela, o którym goście pamiętają jeszcze długi czas po zabawie.

Czym jest pokaz barmański?

Pokaz barmański, tak zwany flair show, to nic innego jak spektakularny pokaz umiejętności barmańskich. Oprócz tego, że podczas wesela obsługa serwuje kolorowe koktajle, to o umówionej godzinie rozpoczynają prawdziwy spektakl. Czego możesz się spodziewać w tej części? Najczęściej barmani w efektowny sposób przygotowują nawet kilka drinków jednocześnie, pokazując gościom swoje wysokie umiejętności posługiwania się sprzętem barowym. Podczas show z reguły widzowie mogą zobaczyć, jak barman:
• Wykorzystuje siłę odśrodkową, podrzucając butelką wypełnioną alkoholem do połowy. Oczywiście bez uronienia choćby kropli.
• Podrzuca butelki z pełnymi obrotami.
• Żongluje kilkoma butelkami naraz.
Całość oczywiście odbywa się w rytm muzyki, a barman aktywizuje gości. Dzięki temu nie tylko przyglądają się pokazowi jego barmańskich umiejętności, ale też biorą czynny udział w zabawie. Czasem są to pewnego rodzaju zadania, jak podczas oczepin, innym razem barmani wybierają najlepiej dopingujących gości z tłumu, by wręczyć im w nagrodę przygotowany koktajl. Spektakl najczęściej kończy fireshow, czyli pokaz z zastosowaniem pirotechniki. Tutaj możesz spodziewać się choćby popularnego „ziania” ogniem.

Ile trwa pokaz barmański?

Należy pamiętać, że flair show to dodatek do usługi, jaką jest mobilny bar i ma on za zadanie wesprzeć wodzireja lub DJ’a w aktywizowaniu gości. To również dodatek dla Pary Młodej, która pragnie na swoim weselu zaskoczyć uczestników oraz sama jest ciekawa takiego występu. Pokaz barmański trwa więc z reguły około 15-20 minut. To optymalny czas, by rozruszać gości i ułatwić im integrację, nie nudząc ich jednocześnie zbyt długim show. W końcu nikt nie lubi, jak narzuca się mu styl zabawy! Flair show jest więc obliczony tak, by stać się miłym przerywnikiem od tańców na parkiecie, który jednocześnie jeszcze bardziej rozbudzi w gościach chęć do wspólnej zabawy.

Ile kosztuje taka atrakcja weselna?

Pokaz barmański na imprezę firmową, pokaz barmański na wieczór panieński czy urodziny — to również świetne okazje, by postawić na tego rodzaju show. Ile kosztuje taki pokaz? Każda cena ustalana jest indywidualnie. Wpływ na to mają aktualne ceny alkoholu, lokalizacja, zakres usług, czas serwowania drinków oraz ich rodzaj. Dlatego zawsze warto skontaktować się z usługodawcą w celu ustalenia wszystkich szczegółów, wówczas podana cena będzie tą najbardziej realną, dzięki czemu unikniesz zaskoczenia.
Z pewnością pokaz barmański to jedna z tych atrakcji weselnych, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Postaw na niezapomniane wrażenia i show, które zapadnie w pamięci gości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *