Atrakcje dla dzieci podczas wesela

Lato to jeden z najgorętszych okresów w branży ślubnej. To wtedy odbywa się najwięcej wesel i przyjęć, także plenerowych. Temat obecności dzieci na weselu jest jedną z najbardziej dyskutowanych kwestii dotyczących organizacji wesela. Zarówno zwolennicy jednego jak i drugiego rozwiązania mają wiele racji, warto jednak pamiętać, że ostateczna decyzja powinna należeć do Państwa Młodych. W końcu to ich dzień! Jeżeli zdecydujesz się jednak na organizację wesela, na które zostaną zaproszone również dzieci, to warto pomyśleć o tym, jak zapewnić również najmłodszym gościom świetną zabawę i przede wszystkim bezpieczeństwo. Oto kilka naszych pomysłów.

 dziecibawiacesienaweseluwnamiotach

Po pierwsze doskonałym pomysłem będzie zaproszenie na przyjęcie animatora, który specjalizuje się w zabawach z dziećmi. Najmłodsi goście będą wtedy się świetnie bawić pod czujnym okiem doświadczonego opiekuna, dając tym samym rodzicom trochę czasu na weselną zabawę z Parą Młodą. Jeżeli miejsce, w którym odbywa się przyjęcie na to pozwala, warto również pomyśleć o wyznaczeniu specjalnej strefy dla dzieci, w której będą się mogły bezpiecznie bawić razem z animatorem.

Doskonałym pomysłem będzie również zaplanowanie specjalnych atrakcji dla dzieci, jak choćby puszczanie baniek mydlanych (tę zabawę proponujemy przenieść na dwór), malowanie buziek, czy robienie zwierzaków ze specjalnych balonów. Gwarantuję, że każdy maluch będzie zachwycony!

Jeżeli młodych gości na weselu jest więcej, warto również rozważyć możliwość wynajęcia dmuchanych zjeżdżalni (https://omedo.pl/uslugi/wynajem-dmuchanych-zjezdzalni-na-impreze/). Obecnie na rynku dostępny jest ogromny wybór tego typu atrakcji – dmuchane zjeżdżalnie, zamki, czy tory przeszkód, które zajmują bardzo mało miejsca. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla potrzeb swojego przyjęcia. To świetne rozwiązanie, które sprawi, że najmłodsi goście będą mieli miejsce wyłącznie dla siebie, w którym będą mogli się wyszaleć pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Również ciekawym pomysłem, który zdecydowanie sprawi, że Twoje wesele będzie niezapomniane dla najmłodszych gości będzie wynajęcie trampolin eurobungee (https://omedo.pl/uslugi/wynajem-euro-bungee-na-impreze-plenerowa/). Kto z Was nie pamięta, jak uwielbiał w dzieciństwie wyczyniać najwspanialsze podniebne akrobacje? To ogromna frajda, którą uwielbia niemal każde dziecko! Pod okiem personelu będzie to atrakcja całkowicie bezpieczna.

Organizując wesele, na które będą zaproszeni goście wraz z dziećmi warto również pamiętać o kilku dodatkowych kwestiach. Niektóre dzieci mogą woleć być blisko rodziców, wtedy warto przygotować mały zestaw powitalny dla malucha – kolorowankę i kredki, by choć przez chwilę miało zajęcie. Warto również pomyśleć o specjalnym menu dla dzieci, a także przygotować pokój dla gości, którzy wraz z maluchem będą potrzebowali na chwilę uciec od weselnego zgiełku.

Wesele z dziećmi, choć dla organizujących, może stanowić wyzwanie to przy odpowiednim doborze atrakcji dla najmłodszych, może zagwarantować świetną zabawę zarówno dla dzieci, jak i wolny czas dla ich rodziców. Trzeba tylko pamiętać, by odpowiednio wcześniej zadbać o wszystkie szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *