Atrakcje na wesele – 9 porad dla Młodej Pary

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to wyjątkowy czas. Marzeniem Pary Młodej jest to, aby ten wyjątkowy moment w ich życiu został zaplanowany z należytą starannością a każdy nawet najmniejszy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Oprócz organizacji ceremonii ślubnej trzeba będzie zorganizować wesele – zadbać o jedzenie, atrakcje i doskonałą zabawę do białego rana. Przedstawiamy kilka wyjątkowych atrakcji na wesele, których nie może zabraknąć na Twoim weselu.

Drink bar i pokazy barmańskie

Jednym z nowoczesnych i dobrze sprawdzających się rozwiązań na wesele jest drink bar i zatrudnienie profesjonalnego barmana. O określonej godzinie można zorganizować pokaz barmański na weselu, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie gości i stanie się prawdziwym show na Waszym przyjęciu weselnym. Profesjonaliści pokażą zapierające dech w piersiach sztuczki, wykraczające poza możliwości wyobraźni. Żonglowanie trzema a nawet czterema butelkami w jednym czasie, sprawi, że Wasi goście wręcz nie będą mogli oderwać wzroku pod poczynań barmana. Cały pokaz, zazwyczaj odbywa się w towarzystwie dobrze dostosowanej do ruchów profesjonalisty dźwięków. Do dyspozycji barmana jest profesjonalny bar, który o wybranej godzinie wjeżdża na salę. Na zakończenie, barman proponuje gościom udział w pokazie. Profesjonalista prezentuje dane triki a dwoje śmiałków ma za zadanie powtórzyć te ruchy. Nagrodą za wykonane zadanie są przepyszne koktajle przygotowane przez barmana.

pokaz barmański na weselu

Latające lampiony

Lampiony wypuszczane w niebo podczas wesela, zwane są także lampionami szczęścia. Jest to obecnie jedna z najbardziej popularnych i często wybieranych atrakcji. Ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju pokaz, który dodatkowo potęguje wyniosłość wydarzenia i romantyzm chwili.

Pomysł na tak wyjątkowy pokaz, przybył do nas z Azji a dokładniej z Tajlandii. To właśnie tam, wypuszczanie świecących lampionów jest częścią tradycji. Mieszkańcy, wypuszczają świecące kule w niebo podczas ważnych świąt lub wydarzeń. Takie działanie ma symbolizować pomyślność, szczęście, spełnić życzenia, odstraszyć problemy i zmartwienia.

wypuszczanie lampionu w niebo

Fajerwerki

Pokaz fajerwerków na weselu to spektakularna atrakcja, która zachwyci wszystkich gości i jeszcze bardziej podkręci wyniosłą atmosferę wydarzenia. Widowisko, z pewnością wprowadzi gości w osłupienie a Para Młoda poczuje się jak w bajce. Atrakcja, musi jednak zostać zorganizowana w taki sposób, by nikomu nie zagrażać. Pokaz fajerwerków powinien być dobrze przemyślany i realizowany przez osobę znającą się na rzeczy.

fajerwerki

Fotobudka

Coraz częściej na weselach możemy spotkać fotobudkę, gdzie zaproszeni goście mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i od razu dostać je do ręki. Fotograficzny automat można ustawić w dowolnym miejscu, goście będą mogli do niego podchodzić i wykonywać zdjęcia. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykupienia specjalnych strojów do fotobudki. Goście będą mogli się przebierać i wykonywać śmieszne zdjęcia w pojedynkę lub w grupie. Akcesoria można również kupić w sklepie lub wybrać bardziej kreatywną formę i wykonać je na własną rękę. Z całą pewnością będzie to świetna i wyjątkowa zabaw dla każdego.

Puszczanie gołębi

Kolejną atrakcją często wybieraną na wesela jest wypuszczanie przez parę młodą gołębi. Jest to symbol miłości, wypuszczanie ptaków w niebo ma przynieść Młodej Parze jedność, a także trwały i szczęśliwy związek. Najodpowiedniejszym momentem do wypuszczenia ptaków jest chwila wyjścia z kościoła po zawarciu związku małżeńskiego. Sfotografowanie takiego momentu będzie piękną pamiątką na całe życie.

Fontanna czekoladowa

Rewelacyjną atrakcją, szczególnie dla najmłodszych gości jest czekoladowa fontanna umiejscowiona w widocznym miejscu sali. Pary często decydują się na wybór podświetlonego modelu. Od takiej atrakcji z pewnością nie będziesz mógł oderwać wzroku.

czekoladowa fontanna

Animator

Doskonała propozycja dla najmłodszych uczestników wesela. Specjalnie zatrudniony animator urozmaici im czas wydarzenia, dostarczając niezapomnianych wrażeń i świetnej rozrywki od której nie będą mogły się oderwać. Animatora najlepiej jest zatrudnić na określoną godzinę. Najmłodsi uczestnicy z pewnością nie będą uczestniczyć w weselu do białego rana.

animator dla dzieci

Taniec we mgle

Pierwszy taniec to jedno z najważniejszych momentów przyjęcia weselnego. Kiedyś wyglądało to nieco inaczej, pary po prostu tańczyły, tak jak było im najwygodniej. Dzisiaj pierwszy taniec to prawdziwe widowisko a przyszli małżonkowie przed dniem zaślubin uczęszczają na przeróżne kursy tańca towarzyskiego, by wypaść jak najlepiej. Aby jeszcze bardziej podnieść doniosłość chwili, możecie zdecydować się na taniec we mgle. Dym wylatuje ze specjalnego generatora i utrzymuje się do momentu zakończenia tańca.

pierwszy taniec

Bańki mydlane

Bańki mydlane na weselu to wspaniała atrakcja, dzięki wybrana chwila sprawia wrażenie sceny z bajki. Na taką atrakcję możecie wybrać na moment opuszczenia kościoła po zaślubinach lub w czasie pierwszego tańca. Unoszące się w powietrzu bańki mydlane to również wspaniała atrakcja dla najmłodszych gości.

bańki mydlane

Wymienione powyżej atrakcje na wesele, to idealny pomysł na kreatywne dodatki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Zaproponowane rozwiązania dodadzą uroku tej wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju chwili a obrazy zapisane na kartach fotografii, będą zawsze wywoływać wzruszenie i uśmiech na twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *