Exploding box – prezent na ślub i nie tylko

Wybierając się do kogoś na wesele, chcemy nie tylko się pobawić, ale i obdarować znajomą parę czymś szczególnym. Mowa nie tylko o prezencie (w tej chwili zazwyczaj pieniężnym), ale i o dodatkowym podarunku, który pozostanie u młodej pary na pamiątkę. Niektórzy wypisują zwyczajne kartki, jednak w tej chwili nawet ta najpiękniejsza nie może się równać z tak zwanym exploding box, czyli specjalnym, ozdobnym pudełeczkiem. To zresztą świetny prezent i na inne okazje. Co warto wiedzieć na ten temat?

Czym dokładnie jest exploding box?

Exploding box w pewien sposób rzeczywiście eksploduje – z zewnątrz wygląda bowiem dość niewinnie, jednak wewnątrz jest pełne cudów! Przeważnie można tam znaleźć życzenia, przestrzeń na włożenie pieniędzy, jak też ozdobne kwiaty, jednak prawda jest taka, że można tam umieścić wszystko! Twórcę ogranicza jedynie wyobraźnia, bo ozdoby dostosowuje się po prostu do okazji, jak też do charakteru konkretnej osoby/konkretnych osób, którym będzie się je wręczać. Jeśli to chrzciny, na środku może być kołyska, jeśli urodziny, prezent w postaci pięknej biżuterii, a jeśli ślub, na przykład figurka dwóch gołąbków czy pary młodej. Pudełeczko jest tak skonstruowane, żeby po ściągnięciu wieczka rozkładało się samo. W centrum można umieścić wszystko co tylko się chce, a do tego dochodzą cztery zdobione ścianki.

Exploding box – idealny prezent

Exploding box sam w sobie może być świetnym prezentem. Wszystko zależy od tego jak dokładnie wygląda i co w nim umieścimy. Można spróbować wykonać je samemu, jednak współcześni twórcy wymyślają takie cuda, że podobny wysiłek jest zbędny – chyba że wkład własny w postaci czasu i starań ma być dodatkowym świadectwem jak bardzo zależy nam na danej osobie czy parze. Jeśli chodzi o śluby, takie dekoracyjne pudełeczka to już prawdziwy hit. Jednocześnie wciąż wybiera je na tyle mało osób, że prezent jest oryginalny. W dodatku każdy produkt jest unikalny! A to olbrzymia zaleta – zawsze! Wersje weselne niekoniecznie muszą być białe, jednak warto wybrać te o rozbielonych kolorach. Lepiej pasują do sytuacji i będą stanowić cudowną pamiątkę.

Exploding box – gdzie go kupić?

Zakup takiego eksplodującego pudełeczka nie jest trudny – mnóstwo zdolnych twórców ogłasza się bowiem w internecie. Exploding box wykonywany jest ręcznie. W tej chwili handmade cieszy się zaś olbrzymim zainteresowaniem. Kupowane są ręcznie robione kartki, ręcznie tworzona biżuteria, stroiki – jak też właśnie takie ozdobne pudełeczka. Twórcy oferują swoje produkty na zbiorczych stronach sklepów wielobranżowych, bądź też na własnych stronach internetowych. Dzięki zdjęciom od razu wiadomo co się kupuje. Wykonywane są też produkty na specjalne zamówienie. Oprócz tego online można znaleźć wiele poradników jak wykonać podobny exploding box samodzielnie. Jeśli ktoś ma akurat nieco czasu, a także zdolności plastyczne czy manualne, może spróbować. Przy wielu staraniach na pewno dojdzie wkrótce do wprawy i może sam zacznie sprzedawać kolejne exploding box dla innych?

Patronem artykułu jest firma Artyferia oferująca przepiękne exploding box.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *