Krówki weselne – idealne podziękowanie dla gości weselnych

Podziękowanie gościom, przybywającym na ślub to bardzo piękny polski zwyczaj. Warto go pielęgnować! Obecnie Pary Młode wręcz prześcigają się w coraz to ciekawsze pomysły odnośnie takiego podarunku: magnesy, aniołki, świeczki… Jednak czy aby na pewno jest to dobre rozwiązanie? Takie prezenty są zawsze miłym gestem, warto mimo wszystko zastanowić się nad sensem takich drobiazgów. Czy nasi goście naprawdę będą zadowoleni? Czy w jakiś sposób wykorzystają prezent? Nie warto wydawać pieniędzy na coś, co zostanie na stołach weselnych lub wyląduje na dnie szafy, a co gorsza – w koszu na śmieci…

Co zatem najlepiej podarować gościom? Naszym zdaniem najlepiej sprawdzają się… słodycze, a dokładnie cukierki weselne z personalizacją!

Dlaczego krówki?

Krówki to nasz tradycyjny polski produkt, wykonywany według sprawdzonej od lat receptury. Pamiętajcie by wybrać jedynie krówki z prawdziwego mleka, a ono powinno znajdować się na wysokiej pozycji w składzie tych cukierków, tak jak na www.sklepzkrowkami.pl – prosty skład jest gwarancją wysokiej jakości! Skład przekłada się na wartości odżywcze oraz oczywiście niezapomniany smak!

Krówki są pyszne i każdy je lubi – dzieci, ale i dorośli! Papierek może być spersonalizowany dla Was – możecie umieścić na nich swoje imiona, datę lub cokolwiek tylko chcecie! Jest mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów nadruków, jakie możecie wybrać, można również wykonać papierki z projektem indywidualnym! Co jeszcze jest najlepsze w krówkach? To, że można je kupić za naprawdę niską, uczciwą cenę!

krówki weselne z różowymi kwiatami

Krówki jako prezencik dla gości, czekający przy nakryciu

Krówki najczęściej stosuje się jako upominki, czekające przy nakryciu gości weselnych. Goście przybywający na salę i zajmujący swoje miejsca będą mile zaskoczeni takim prezentem, który będzie na nich czekać! Krówki z przyjemnością zjedzą zarówno dorośli, jak i dzieci. Niektórzy będą chcieli skosztować ich od razu, a niektórzy postanowią wziąć je do domu. Jednak mówiąc szczerze – mało kto zdoła powstrzymać się przed ich zjedzeniem! Krówki z weselnym nadrukiem będą nie tylko słodkim upominkiem, ale dzięki personalizacji, staną się pamiątką tego wyjątkowego dnia :-)

Krówki jako element candy baru

Krówki weselne można wykorzystać również jako dodatek do candy baru! Cukierki krówki są pyszne, słodkie, a dodatkowo świetnie się prezentują! Goście chętnie będą podjadać takie smakołyki przez całą imprezę, ich wyjątkowy smak uwielbiają wszyscy! Można dobrać papierek krówki do stylu swojego wesela, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i graficznym. Warto wiedzieć, że można zamówić krówki z papierkiem zaprojektowanym indywidualnie dla Was! Także ogranicza Was jedynie wyobraźnia!

Jeśli więc wciąż zastanawiasz się co wręczyć gościom, aby nie pożarło to Waszego budżetu, a jednocześnie było miłe, piękne i praktycznie – wybierzcie mleczne krówki weselne, które oczarują Waszych bliskich, swoim aromatem, jakością i pięknym nadrukiem! Taki prezent zostanie na pewno zapamiętany na bardzo długo, a Wy możecie być pewni, że nikt nie zostawi upominku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *