Sala weselna w Otwocku – Jaśminowy Dworek

Zarezerwowanie sali na wesele to jedna z pierwszych czynności, których należy dokonać w związku z organizacją uroczystości.

Jak wybierać salę na wesele

Organizację wesela warto zacząć od wyboru sali, ponieważ wtedy, mając pewność zarezerwowanego terminu możemy wpisać się w kalendarze fotografa, muzyków i zaprojektować zaproszenia. Wybierając salę, warto sprawdzić kilka czynników. Po pierwsze, istotna jest pojemność sali weselnej. Dobrze jest zrobić sobie wstępną listę gości, oczywiście biorąc pod uwagę, że ilość ostatecznie może się zmienić w jedną lub drugą stronę. Po drugie, powinniśmy też przemyśleć ogólną stylistykę przyjęcia, ponieważ wystrój sali będzie miał znaczący wpływ dla doboru reszty dekoracji. Na etapie rozmów z menedżerem, należy ustalić jakim zapleczem jeśli chodzi o nagłośnienie i oświetlenie dysponuje sala.

Jaśminowy Dworek

Tuż obok Otwocka,w Kołbieli znajduje się Jaśminowy Dworek. Charakteryzuje się on niebanalną architekturą, klasycznymi wnętrzami i pięknymi okolicznościami przyrody, dlatego też stanowi idealne miejsce dla zorganizowania wesela. Para Młoda może też skorzystać z gościnności dworku, żeby wykonać sesję fotograficzną, która będzie piękną pamiątką na całe życie. Do dyspozycji gości pozostają pokoje hotelowe, dlatego też wynajęcie sali w Jaśminowym Dworku zapewnia dużą wygodę. W ogrodzie znajduje się przestronna altana, w której można wziąć ślub cywilny – po zmianie przepisów możliwe jest bowiem zawarcie małżeństwa poza Urzędem Stanu Cywilnego. Bogata jest oferta kulinarna miejsca. Menu weselne może być typowo polskie, ale można je też zaserwować w międzynarodowej wersji – wszystko wedle życzenia Pary Młodej. Istnieje także możliwość zamówienia stołu wiejskiego z wędlinami i innymi wyrobami. Takie stoły to ostatnio atrakcja wesel. Dogodna lokalizacja dworku dodatkowo ułatwia kwestie organizacyjne. Warto skontaktować się z zespołem i zarezerwować termin.

Jeżeli interesuje Was sala na wesele w Otwocku – jasminowydworek.pl to adres, pod którym znajdziecie więcej informacji na temat sali. Im wcześniej będziecie chcieli dokonać rezerwacji, tym większa szansa, że znajdzie się jeszcze wolny termin. Obecnie terminy oczekiwania na wolną salę wydłużają się nawet do kilku lat, w zależności od popularności danego miejsca. Sala weselna Jaśminowy Dworek mieści się w Kołbieli k. Otwocka, w okolicy Garwolina, Góry Kalwarii i Mińska Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *