Sala weselna Śląsk

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Po uroczystości w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego zaprasza się gości na obiad, poczęstunek lub przyjęcie weselne, aby przedłużyć świętowanie.

res_atmosfera_17

Restauracja Atmosfera – służymy pomocą w trakcie organizacji kameralnych spotkań w gronie najbliższych oraz dużych wesel: tradycyjnych lub tematycznych. Oferujemy naszym Klientom z Zabrza oraz innych miejscowości możliwość wynajmu dwóch sal. Do dyspozycji Gości pozostaje również nastrojowy ogród, udostępniany w ciepłe miesiące.

Posiadamy doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych. Chętnie odciążamy Państwa Młodych, przejmując cały trud aranżowania wesela na własne barki. Organizujemy imprezy klasyczne, a także niekonwencjonalne, np. tematyczne. Jesteśmy otwarci na pomysły, z jakimi Państwo do nas przychodzą i chętnie uczestniczymy w nietypowych przedsięwzięciach. Lubimy wyzwania i robimy wszystko, co w naszej mocy, by im sprostać. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem menu, ale również dekorowaniem sali – zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami naszych Klientów.

Pomagamy w wymyślaniu i wykonywaniu aranżacji, które najwierniej oddają charakter danej pary, doradzamy i podpowiadamy. Dokładamy starań, by dzień ślubu był wyjątkowy i niezapomniany – tak dla bohaterów tego dnia, jak i dla gości. Dobra organizacja to podstawa udanego wesela – trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Organizując imprezy, dopracowujemy najmniejsze szczegóły, ponieważ zależy nam na tym, by dzień ślubu był dla naszych Klientów najpiękniejszy i niezapomniany.

Sala weselna w Zabrzu – jeśli poszukują Państwo idealnego miejsca do świętowania, zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą: http://restauracjaatmosfera.eu/oferta/wesela/. Chętnie udzielimy informacji na temat dostępności konkretnych terminów, a także zakresu działań, jakie podejmujemy dla naszych Klientów. Jesteśmy profesjonalistami i potrafimy zorganizować niezapomniane wesele, zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami Państwa Młodych.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *