Zawieszki na alkohol weselny

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej Młodej Pary, który wymaga wielu przygotowań i podjęcia decyzji – jakie kwiaty, jaki tort, jakie dodatki, jaki alkohol. Jak wiadomo, nawet najdrobniejsze elementy odgrywają w tym dniu dużą rolę. Jak sprawić, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany?

Diabeł tkwi w szczegółach

Każda kobieta marzy o pięknym, wyjątkowym ślubie. Dlatego ten dzień to nie tylko przysięga i zawarcie związku małżeńskiego, ale także masa innych ważnych szczegółów. Nic dziwnego, że ślub planujemy często 2, a nawet 3 lata wcześniej. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Oprócz sukni ślubnej, garnituru czy wyboru sali istotną rolę odgrywają także wszystkie drobne elementy, które podkreślają oprawę i charakter wesela. Tutaj można zaliczyć bukiety, wystrój sali, ale także tego rodzaju zawieszki na alkohol: https://z-milosci.pl/kategoria/zawieszki

Dlaczego tak ważny jest wybór zawieszek?

Zawieszki na alkohol to nie tylko ciekawa oprawa wesela, ale także miły gest dla gości. Oryginalne teksty czy ciekawe wzory sprawią, że goście będą zachwyceni. Jest to szczególnie ważne, gdy wódka staje się również prezentem na pożegnanie gości. Wówczas sama zawieszka będzie pamiątką. Tego typu papeteria ślubna sprawdza się lepiej niż naklejki na butelki, ponieważ możemy kupić ich mniejszą ilość i przewieszać, gdy wódka się skończy. Weźmy jednak pod uwagę, że zawieszki mogą zamoknąć lub po prostu któryś z gości weźmie je sobie na pamiątkę, więc większą ilość na zapas.

Zawieszki na alkohol a styl wesela

O ile kiedyś „styl wesela” nie był tak ważny, o tyle dzisiaj odgrywa on dużą rolę. Zanim podejmiemy decyzję o kupnie wszelkich dodatków, musimy zadecydować, jaki będzie motyw przewodni czy kolor wesela. Popularne ostatnio są przyjęcia w stylu boho, vintage czy glamour. Młodzi coraz częściej decydują się również na konkretny kolor przewodni imprezy, np. pastelowy róż, miętę czy błękit. Ale oczywiście na tym pomysły się nie kończą. W zależności od upodobań pary młodej czy jej zainteresowań, para może się zdecydować na ślub w stylu Hollywood, podróżniczym czy nowoczesnym. Ważne jest, by wszystkie dodatki, takie jak zawieszki na alkohol czy dekoracje stołów, były odpowiednio dopasowane i ze sobą współgrały. Jeśli motywem przewodnim jest Hollywood, możemy wybrać zawieszki z rolką filmową czy w kolorze czerwieni i złota, kojarzące się z czerwonym dywanem. Jeśli postawiliśmy na ślub w konkretnym kolorze, na pewno nie będziemy mieć problemu z wyborem zawieszek, bowiem sklepy oferują nam ogromny wybór tych dodatków w różnych kolorach i wzorach.

Spersonalizowane zawieszki

W czasach, gdy wszystkie sklepy oferują podobne zawieszki z kwiatkami, paseczkami czy zabawnymi napisami, warto się wyróżnić. Jeśli chcemy, by nasze zawieszki były inne niż wszystkie, postawmy na te ze zdjęciem pary młodej. A może do tego jeszcze jakaś zabawna anegdota z życia państwa młodych? Jesteśmy pewni, że takie zawieszki podbiją serca gości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *