Zestawy pirotechniczne dla amatorów. Zachwyć gości wyjątkowym pokazem!

Pokazy sztucznych ogni kojarzą nam się przede wszystkim z przywitaniem Nowego Roku, ale również organizowane są one na inne ważne wydarzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować taki pokaz również na różne rodzinne okoliczności – wesele, urodziny czy na rocznicę. W takim przypadku świetnym zakupem będzie specjalny zestaw pirotechniczny – wystarczy tylko odpalenie jednego lontu, aby rozpocząć wspaniały show!

14258303_1378108162217957_4627521664276338925_o

Przygotowanie zachwycającego pokazu sztucznych ogni wcale nie musi być dużym wyzwaniem. Wszystko zależy jednak od tego, jakie fajerwerki zakupimy. W sklepach możemy znaleźć szeroką ich gamę – od sztucznych ogni dających efekt pierścienia po te, które przypominają palmy czy pióropusze. Co więcej, w sprzedaży znajdziemy także fontanny, które jak wulkan wyrzucają z siebie miliony migoczących iskierek. Możemy wobec tego dobrać takie, które będą mogły spełnić nasze oczekiwania i zachwycić gości wydarzenia.

Samodzielna organizacja pokazu fajerwerków nie musi być trudna

Oczywiście, możemy zakupić pojedyncze sztuczne ognie albo sztuczne ognie w zestawach, na przykład takich jak w sklepie PiroSklep. Cena jednego to od kilku do kilkudziesięciu złotych w zależności od efektu. Jednak urządzenie razem z nimi pięknego pokazu może być poważnym problemem. Przede wszystkim jest to kwestia zgrania wszystkich wystrzałów oraz bezpieczeństwa Fajerwerki musimy ułożyć w odpowiedniej kolejności, ustawić je tak, aby były gotowe do użycia i potem szybko je odpalić, aby pokaz był niezakłócony. Niestety, wzrasta wtedy ryzyko poparzeń oraz innych urazów.

Dlatego wtedy, gdy zależy nam na zachwycającym efekcie, a przy tym na bezpieczeństwie, powinniśmy pomyśleć o zakupieniu specjalnego zestawu pirotechnicznego z różnymi sztucznymi ogniami. Tego rodzaju zestawy są bardzo łatwe w obsłudze, ponieważ posiadają tylko jeden lont – gdy odpalimy go, wtedy uruchamiamy cały pokaz, a wszystkie zawarte w zestawie fajerwerki odpalane są jeden po drugim.

W zależności od tego, jaki zestaw wybierzemy, nasz pokaz może trwać od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. W zestawach znajduje się zwykle kilkadziesiąt fajerwerków dających od 100 do 600 wystrzałów. Obejmują między innymi takie efekty jak palmy, chryzantemy, pierścienie i kule. Mogą być one odpalane pojedynczo, grupami czy też seriami. W rezultacie możemy urządzić wtedy niesamowity pokaz bez żadnego ryzyka.

Gdzie możemy zamówić zestaw do pokazu sztucznych ogni?

Ceny pokazów pirotechnicznych przeznaczonych do samodzielnego odpalenia zależne są przede wszystkim od liczby strzałów oraz od rodzaju zastosowanych sztucznych ogni, a tym samym od długości całego pokazu. Ceny rozpoczynają się już od około 200 złotych, dlatego to propozycja na każdą kieszeń.

Zestawy do organizacji pokazów możemy również zamówić w sklepie internetowym PiroSklep.pl, który na swojej stronie prezentuje także filmy pomagające w wyborze odpowiedniego zestawu. Zamówienia możemy składać przez internet – są one dostępne dla osób powyżej 18. roku życia.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *