Stylizacje ślubne

Jak odpowiednio wybrać kolor przewodni Twojego ślubu i wesela? Detale, dodatki, niuanse tworzące Twój własny styl i sprawiające, że całość oprawy w dniu ślubu wygląda na przemyślane i konsekwentne działanie, to temat, któremu poświęcamy dużo miejsca na naszym portalu.

Specjalnie dla naszych czytelniczek przygotowujemy cyklicznie inspiracje w postaci stylizacji ślubnych. Szukaj pomysłu na siebie, własnego klucza, który podkreśli Twoje piękno i sprawi, że w dniu ślubu poczujesz się prawdziwą gwiazdą.

Śluby i wesela łączy określona konwencja i powtarzalność scenariuszowa. Na szczęście nie wszyscy wybierają to samo – nie każda suknia musi być biała, obrączki złote, a bukiet z róż. Możliwości są ogromne, warto więc oglądać inspiracje, podpatrywać trendy i szukać pomysłu na siebie. To może być dominujący w oprawie całości kolor, stylowo dobrane dodatki i akcesoria, które podkreślą spójność pomysłu.

Zachęcamy do wybrania koloru przewodniego, który będzie przewijał się w bukiecie, zaproszeniach, winietkach, dekoracji auta, sali, tortu itp. Akcenty te mogą być subtelne lub zdecydowane, w zależności od Waszych oczekiwań i możliwości. Nie radzimy jednak wyboru jednego koloru ponieważ zbyt wiele jednej barwy może wyglądać niezbyt dobrze. Zalecamy mieszanie różnych odcieni jednego koloru lub nie współgrających ze sobą barw.

Nowością sezonu są kontrastowe zestawienia kolorystyczne – turkusu z akcentem czerwieni i mlecznej kawy, żółto-czarne dodatki oraz soczyste odcienie zieleni i błękitu. Gama możliwości jest ogromna, dlatego podpowiadamy Wam w kilkudziesięciu stylizacjach w naszym serwisie jak można stworzyć osobisty pakiet barw i w zależności od inwencji wykorzystać go dla stworzenia własnego stylu.

Romantyczne osoby chętnie wybiorą opcję pastelową, bardziej przebojowe i lubiące przełamywać schematy zdecydują się na czerwień. Miłośnicy stylu retro mogą pokusić się o złoto z czekoladą i odcieniami brązu. Różowy jest jednym z popularniejszych kolorów w ślubnej oprawie, ale i on może mieć wiele wcieleń – od subtelnych odcieni łączonych z bielą, poprzez zdecydowaną fuksję łączoną z modną śliwką.

Jeśli zastanawiasz się, jak miałby wyglądać ten najważniejszy dla ciebie dzień – koniecznie zajrzyj do naszych inspiracji i baw się kolorem.

Tekst: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *