4 pomysły na oryginalne prezenty na ślub

Gdy otrzymujemy zaproszenie na ślub, wtedy zwykle w jego treści znajdziemy informację o tym, że narzeczeni życzą sobie prezentów w formie gotówkowej. To praktyczne rozwiązanie zarówno dla Młodej Pary, jak i również dla gości, którzy nie muszą trudzić się w poszukiwaniu prezentu. Gdy jednak mamy wolną rękę w jego poszukiwaniu, pojawia się pytanie – co podarować? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 4 pomysłami na oryginalne prezenty ślubne!

puszka-noble-z-grafika-klienta-prezent-slubny

1. Personalizowana karafka z kieliszkami

Zastawa stołowa i szkło są popularnymi pomysłami na ślubny upominek. Jednak wtedy, gdy poszukujemy czegoś jedynego w swoim rodzaju, pomyślmy o personalizowanym prezencie. Doskonałym pomysłem może być poddana personalizacji karafka wraz z dopasowanymi do niej kieliszkami. Wtedy na szkle mogą pojawić się różne grafiki i napisy, na przykład inicjały albo imiona Panny i Pana Młodego.

Takie szkło możemy zakupić w sklepach internetowych, które zajmują się przygotowywaniem personalizowanych upominków. Do wyboru mamy zwykle zestawy przeznaczone do wina oraz do whisky.

2. Skok ze spadochronem w tandemie

To jeden z tych odlotowych prezentów, które na pewno na długi czas pozostaną w pamięci. Skoki spadochronowe w tandemie to specjalne skoki, w których bierzemy udział z instruktorem spadochroniarstwa. Jesteśmy spięci z nim uprzężą, dlatego nie musimy mieć żadnego wcześniejszego przygotowania – szkoleń, badań lekarskich, specjalnej kondycji. Skoki tego rodzaju są bezpieczne i bardzo emocjonujące, ponieważ mamy możliwość doświadczania tak zwanego swobodnego spadania, czyli spadania bez otwartego jeszcze spadochronu.

Jeśli chcemy podarować właśnie taki upominek, najlepiej zakupić voucher prezentowy. Wtedy obdarowani będą mogli samodzielnie wybrać dla siebie odpowiadający im termin skoku.

3. Personalizowane czekoladki

Kto z nas nie lubi dostawać czekolady w prezencie? Gdy chcemy wręczyć ją z okazji ślubu, wybierzmy jednak taką, która będzie jedyna w swoim rodzaju. Wspaniałe czekoladowe upominki zakupimy w sklepie internetowym ChocoRepublica, w którym dostępne są różne czekoladowe pyszności w formie płaskorzeźb, luksusowych pralinek czy też czekoladowych gier w kółko i krzyżyk, szachy czy warcaby.

Aby upominek był jeszcze piękniejszy, możemy wykonać personalizację jego opakowania. ChocoRepublica stosuje jako opakowania m.in. eleganckie metalowe puszki i drewniane szkatułki. Możemy samodzielnie wybrać wzór z dostępnych na stronie i uzupełnić go życzeniami albo możemy załadować swoje zdjęcie. Ślubne czekoladki znajdziemy pod adresem: https://chocorepublica.pl/cat/okazje/zareczyny-i-slub.

4. Podkowa na szczęście

Świetnym pomysłem na prezent może być też spersonalizowana podkowa ręcznie kuta. Możemy powiesić ją nad drzwiami czy nad kominkiem. Taką podkowę możemy zamówić wraz z wybiciem na niej imion i nazwiska Młodej Pary wraz z datą zaślubin, dlatego będzie również unikatową pamiątką po tym niesamowitym dniu.

To tylko kilka z propozycji na prezenty ślubne. Zapraszamy również do podzielenia się w komentarzami swoimi sugestiami, co możemy podarować na tę niezwykłą okazję dla Nowożeńców!

Zapisz

Jedna myśl nt. „4 pomysły na oryginalne prezenty na ślub

  1. O, skok ze spadochronem to fajny pomysł! :) My z mężem na przykład dostaliśmy po gwiazdce z nieba :D Dostaliśmy certyfikaty i inne dokumenty z Kingdom of Universe dowodzące na to, że jesteśmy właścicielami 2 gwiazd :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *