Wedding Show PowiedzmyTak II edycja

24 i 25 października w Hotelu Mariott odbędzie się II edycja ekskluzywnego wydarzenia branży ślubnej Wedding Show PowiedzmyTak, organizowanych przez Agnieszkę Popielewicz. Skrupulatnie dobierani wystawcy, pokazy mody, liczne panele eksperckie oraz warsztaty z tym wszystkim goście będą mieli okazję spotkać się na miejscu. Dzięki temu wyjątkowemu wydarzeniu pary przygotowujące się do ślubu, będą miały możliwość zapoznać się z ciekawymi ofertami, oraz skorzystać z wiedzy specjalistów z branży.

powiedzmytak

W tym roku sezon ślubny, otwierają targi Wedding Show PowiedzmyTak. 24 i 25
października odbędzie się już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Pierwsza odsłona została przyjęta niezwykle entuzjastycznie i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Nadchodząca edycja z pewnością zaskoczy nowymi atrakcjami.

Jedną z organizatorek targów jest Agnieszka Popielewicz, znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna, która sama jest świeżo upieczoną żoną. Drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz, oraz Agnieszka Winnicka, florystki od lat pielęgnujące nie tylko kwiaty, ale również swoją niecodzienną pasję.

Targi Wedding Show PowiedzmyTak, to jedyne targi ślubne, oferujące odwiedzającym tak szeroką gamę atrakcji. Na ekskluzywny wydźwięk wydarzenia składa się prestiżowa lokalizacja, forma, oraz wyjątkowi wystawcy. Wśród eksponentów znajdą się takie projektantki jak Viola Piekut, czy Sylwia Kopczyńska, z którymi spotkamy się również na pokazie mody ślubnej.

Nie zbraknie jubilerów, cukierników, florystów, wedding planerów, czy fotografów. Biuro podróży pomoże zdecydować się parom na destynację podróży poślubnej, a projektanci zaproszeń ślubnych pokierują w wyborze tego najbardziej zbliżonego estetyce zainteresowanych. Panowie również będą mogli znaleźć coś dla siebie. Specjalnie dla nich organizatorki przygotowały strefę męską, gdzie czekać będzie golibroda, stylista, czy stoisko z prawdziwymi kubańskimi cygarami.

“Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wraz z duetem Rock&Flowers, długo myślałyśmy nad tym jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary, przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych” powiedziała organizatorka, Agnieszka Popielewicz.

powiedzmytak

Ślub to przede wszystkim wybory i nurtujące pytania. Dlatego też tegorocznej edycji targów przyświeca idea “Do It Yourself”, która zainspirowała organizatorki do przygotowania programu z warsztatami, oraz spotkaniami eksperckimi. Dzięki Perfect Day goście dowiedzą się jak zaplanować ślub i rozdysponować budżet.

W dylematach estetycznych pomoże stylistka Karolina Trembacz i wizażystka Marta Gąska. Kucharze hotelu Mariott wspomogą w doborze menu, a wątpliwości kulinarne rozwieje Jagna Niedzielska z Architektury Kulinarnej. Zainteresowani nauczą się tańczyć, samodzielnie wykonywać zaproszenia, concept boardy, biżuterię, oraz dekorację z kwiatów.

Na deser Galeria Słodkości osłodzi torty ślubne, a Karo Akabal opowie, jak dodać pikanterii podczas nocy poślubnej. Podczas panelu dyskusyjnego, będzie można posłuchać o ślubach plenerowych, czy celebryckich. Odwiedzający dowiedzą się również, jak dobrać bieliznę, czy oszczędzić sobie wydatków weselnych.

Targi Wedding Show, pozwolą zapoznać się z licznymi ofertami: dotknąć, przymierzyć, porozmawiać. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, goście znajdą rozwiązania wszystkich ślubnych rozterek. 24 i 25 października Hotel Mariott oficjalnie zamienia się w skarbnicę wiedzy ślubnej, oraz weselnej.

Czas i miejsce:
Hotel Mariott
24 25 października 2015

Ceny biletów:
jednodniowy 25 zł
dwudniowy 30 zł

Facebook:
https://www.facebook.com/WeddingShowPowiedzmyTak?fref=ts
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/730697000368999/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *