Targi ślubne 2017

Ten niepowtarzalny dla Was dzień zbliża się wielkimi krokami, a Wy nie macie pojęcia od czego zacząć? Bez obaw, nasza doświadczona ekipa już od 16 lat pomaga tysiącom narzeczonym organizując Wielką Galę Ślubną. Zapraszamy na kolejną edycję targów ślubnych w Białej Podlaskiej 29 stycznia 2017 roku. Na zwiedzających czeka jak zwykle moc atrakcji.

Czym jest Wielka Gala Ślubna?

To wydarzenie zrzeszające pod wspólnym dachem kilkudziesięciu wystawców oferujących przeróżne usługi ślubno-weselne, począwszy od sukni ślubnej aż po zaproszenia ślubne.

To właśnie tu jest szansa na podpatrzenie ciągle zmieniających się trendów ślubnych, wymianę pomysłów i wizji, na zapoznanie się z twórczością fotografów oraz filmowców czy na złożenie zamówień na korzystnych warunkach. To także szansa na udział w konkursie i wygranie cennych nagród ufundowanych przez wystawców.

Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.

Dodatkowo, wszyscy odwiedzający nasze Targi otrzymają bezpłatnie przewodnik ślubny zawierający praktyczne wskazówki dotyczące organizacji wesela i ślubu oraz adresy firm, które mogą być pomocne w tak ważnym dniu.


Data i miejsce

XVI Wielka Gala Ślubna odbędzie się 29 stycznia 2017 roku
w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej na ul. Akademickiej 8.

Zapraszamy w godz. 11:00 – 18:00
Bilet wstępu dostępny przy wejściu na galę: 10 zł (dzieci pod opieką dorosłych wstęp wolny)

Dojazd: linia F

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z XV edycji targów – zobacz relację

Zapraszamy!


Patronat medialny:

TVP3_Lublin_podst

 

 

50_tv_wschodlogo_jpglogo

logo_wymarzony

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz