Targi ślubne 2018

Ten niepowtarzalny dla Was dzień zbliża się wielkimi krokami, a Wy nie macie pojęcia od czego zacząć? Bez obaw, nasza doświadczona ekipa już od 17 lat pomaga tysiącom narzeczonym organizując Wielką Galę Ślubną. Zapraszamy na kolejną edycję targów ślubnych w Białej Podlaskiej 14 stycznia 2018 roku. Na zwiedzających czeka jak zwykle moc atrakcji, fantastyczne nagrody miła atmosfera.

Czym jest Wielka Gala Ślubna?

To wydarzenie zrzeszające pod wspólnym dachem kilkudziesięciu wystawców oferujących przeróżne usługi ślubno-weselne, począwszy od sukni ślubnej aż po zaproszenia ślubne.

To właśnie tu jest szansa na podpatrzenie ciągle zmieniających się trendów ślubnych, wymianę pomysłów i wizji, na zapoznanie się z twórczością fotografów oraz filmowców czy na złożenie zamówień na korzystnych warunkach. To także szansa na udział w konkursie i wygranie cennych nagród ufundowanych przez wystawców.

Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.

Dodatkowo, wszyscy odwiedzający nasze Targi otrzymają bezpłatnie przewodnik ślubny zawierający praktyczne wskazówki dotyczące organizacji wesela i ślubu oraz adresy firm, które mogą być pomocne w tak ważnym dniu.


Data i miejsce

XVII Wielka Gala Ślubna odbędzie się 14 stycznia 2018 roku
w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej na ul. Akademickiej 8.

Zapraszamy w godz. 11:00 – 18:00
Bilet wstępu dostępny przy wejściu na galę: 10 zł (dzieci pod opieką dorosłych wstęp wolny)

Dojazd: linia F

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z XVI edycji targów – zobacz relację
Zobacz film przygotowany przez Biala24

Zapraszamy!


Patronat medialny:

TVP3_Lublin_podst

 

 

50_tv_wschodlogo_jpg

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz