Targi ślubne 2019

Nasza doświadczona ekipa już od 18 lat pomaga tysiącom narzeczonym organizując Wielką Galę Ślubną. Zapraszamy na kolejną edycję targów ślubnych w Białej Podlaskiej 24 listopada 2019 roku. Na zwiedzających czeka jak zwykle moc atrakcji, nowości, fantastyczne nagrody oraz miła atmosfera.

Czym jest Wielka Gala Ślubna?

To wydarzenie zrzeszające pod wspólnym dachem kilkudziesięciu wystawców oferujących przeróżne usługi ślubno-weselne, począwszy od sukni ślubnej aż po zaproszenia ślubne.

To właśnie tu jest szansa na podpatrzenie ciągle zmieniających się trendów ślubnych, wymianę pomysłów i wizji, na zapoznanie się z twórczością fotografów oraz filmowców czy na złożenie zamówień na korzystnych warunkach. To także szansa na udział w konkursie i wygranie cennych nagród ufundowanych przez wystawców.

Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.

Dodatkowo, wszyscy odwiedzający nasze Targi otrzymają bezpłatnie przewodnik ślubny zawierający praktyczne wskazówki dotyczące organizacji wesela i ślubu oraz adresy firm, które mogą być pomocne w tak ważnym dniu.


Data i miejsce

XIX Wielka Gala Ślubna odbędzie się 24 listopada 2019 roku
w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej na ul. Akademickiej 8.

Zapraszamy w godz. 11:00 – 18:00
Bilet wstępu dostępny przy wejściu na galę: 10 zł (dzieci pod opieką dorosłych wstęp wolny)

Dojazd: linia F

Tak bawiliśmy się podczas ostatniej edycji targów  ślubnych – XVIII Wielka Gala Ślubna – zobacz relację

Zapraszamy!


Patronat medialny:

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz