Pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Coraz częściej z okazji okrągłych rocznic ślubu małżonkowie organizują wystawne przyjęcie na swoją cześć. Osoby zaproszone na taką uroczystość powinny wręczyć parze prezent.. Może to być, np. zafundowanie podróży, romantycznej kolacji we dwoje lub voucher na naukę tańca towarzyskiego.

wedding-322034_1920

Prezent z okazji rocznicy ślubu nie musi stanowić rzeczy materialnej. Małżonkom można podarować upominek, który pozwoli im dobrze spędzić czas, zrelaksować się, a także dobrze się przy tym bawić.

Wycieczka we dwoje na prezent

Prezenty dla małżonków z okazji rocznicy ślubu mogą przyjmować formę vouchera na wycieczkę we dwoje. Dobrym pomysłem jest wybór romantycznego weekendowego wyjazdu we dwoje w Bieszczady lub wypoczynku na Mazurach w renomowanym hotelu. Ciekawym rozwiązaniem jest także podarowanie kuponu na pobyt w zabytkowym mieście (np. w Sandomierzu, Krakowie, Poznaniu czy w Kazimierzu Dolnym) wraz z degustacją win. Można również postawić na pobyt w SPA.

Romantyczna kolacja dla dwojga

Dobrym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu jest również zafundowanie małżonkom romantycznej kolacji dla dwojga. Warto zdecydować się na restaurację serwującą dania kuchni włoskiej, tajskiej, japońskiej czy francuskiej. Można pomyśleć  również o voucherze na kolację z dodatkową opcją, jak rejs statkiem lub przedstawienie teatralne. Tego typu kupony podarunkowe zazwyczaj opiewają na konkretną kwotę. Podarowanie małżonkom romantycznej kolacji za 150 zł oznacza, że będą oni mogli zamawiać dowolne dania z menu restauracji w cenie kuponu podarunkowego.

Lekcje tańca towarzyskiego

Z okazji rocznicy ślubu, warto podarować również voucher na lekcje tańca towarzyskiego. Można wybrać zarówno zajęcia w grupie, jak i indywidualne pod okiem doświadczonego instruktora. Ważny jest także wybór typu tańca, można postawić na lekcje: samby, rumby czy tanga argentyńskiego. Dobrym pomysłem jest również zakup pakietu nauki tańców standardowych i latynoamerykańskich. Interesującą opcją jest również zafundowanie nauki sexy dance dla niej i disco fox dla niego.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *