Łóżko w prezencie ślubnym

Ślub, wesele, kreacje, lista gości, zaproszenia, menu, lista prezentów… Przygotowaniom do tego wyjątkowego dnia nie ma końca. Gdy już nadchodzi ten, najważniejszy dla wielu osób dzień emocje sięgają zenitu i opadają dopiero po wszystkim. Wtedy też młodej parze należy się zasłużony odpoczynek, a jeśli mowa o odpoczynku, to największy zagwarantuje nam, rzecz jasna, wygodny mebel do spania.

Łóżko to dla nowożeńców, ze względów oczywistych, najważniejszy mebel. Idealny zarówno na prezent dla młodej pary, jak i na ich pierwszy zakup przy urządzaniu wnętrz. Jaki zatem powinien być mebel, który odtąd będą dzielić ze sobą nowożeńcy? Oto propozycje, które, z pewnością, zaspokoją ich potrzeby.

łóżko w prezencie ślubnym łóżko w prezencie ślubnym

Drewniane łóżka małżeńskie – surowiec, jakim jest lite drewno to gwarancja trwałości i wysokiej jakości, która, szczególnie przez młode małżeństwa zostanie doceniona. Łóżko, podczas meblowania sypialni jest meblem, od którego zaczynamy urządzanie wnętrz alkowy. Warto wybrać łóżko, które zapewni obojgu relaks i komfort. Zakupienie dużego, drewnianego łóżka stojącego na solidnych nogach, z zagłówkiem, który pozwoli się o niego wygodnie oprzeć, to jak trafienie szóstki w totka. Wybierając łóżko małżeńskie pamiętać należy o tym, aby miało odpowiednie wymiary. Duże z powodzeniem pomieści nie tylko małżonków, ale i ich pociechę, która każdego ranka z przyjemnością położy się pomiędzy rodzicami na wygodnym łożu.

łóżko w prezencie ślubnymDrewniane łóżka dwuosobowe z tapicerką – połączenie ze sobą dwóch, pozornie niepasujących do siebie materiałów często daje piorunujący efekt. Tak jest także w przypadku połączenia naturalnego drewna ze skórą, ekoskórą czy tkaniną. Łóżka z elementami tapicerowanymi oprócz doskonałego efektu wizualnego są także bardzo komfortowe. Tam gdzie konstrukcja musi być mocna, sztywna i niezawodna – zastosowano lite drewno, natomiast w miejscu, po którym spodziewamy się wygody, komfortu i miękkości zastosowane są pianki w obiciach tapicerskich.

łóżko w prezencie ślubnymOkazałe łoża tapicerowane – nowoczesność, styl i elegancja to cechy charakterystyczne łóżek tapicerowanych. Cechuje je także wzornictwo na najwyższym, światowym poziomie. Okazałe zagłówki – te proste i pikowane, niezwykłe formy łóżek – tym wyróżniają się, na tle konkurencji tapicerowane meble do spania. Wspaniałe, miękko wyściełane łóżko zapewni nowożeńcom miękkie lądowanie :)

łóżko w prezencie ślubnymWszystkie prezentowane łóżka pochodzą ze sklepu BEDS.pl, który oferuje kompletne rozwiązania sypialniane.

Tekst: www.beds.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *