Garnitury ślubne na 2014 rok

Przygotowując się do ślubu w 2014 roku zastanawiamy się jakie będą aktualne trendy w modzie męskiej. My już wiemy co zainspirowało projektantów. Co zobaczyliśmy na wybiegach? Klasyczne, ciężkie czarne garnitury zostały pominięte w modzie ślubnej na 2014 rok. Hipsterski strój to jedna z propozycji dla panów.

Hipsterski styl to kolorowe koszule, muchy i szelki w grochy. Wszakże odbiega on znacznie od kanonów mody ślubnej, jednak jest coraz częściej wykorzystywany w stylizacjach ślubnych. Polecany jest przede wszystkim dla panów odważnych którzy nie do końca widzą się w klasycznym garniturze. Taki luźny styl zapewni również ciekawie przyozdobiona butonierka.

garnitur hipstera

W propozycjach strojów dla panów ujawniają się także wpływy wojskowe m.in. metalowe guziki, pagony czy dwurzędowe zapięcia.

garnitur w stylu marynarskim

Biel pojawia się już nie tylko w stroju panny młodej. Jest elegancki i wygląda znacznie lżej niż klasyczna czerń.

garnitur Dolce&Gabbana

Pionowe paski nie są niczym nowym, dlatego najlepsi projektanci postanowili tym razem wykorzystać poziome pasy.

garnitur w kratkę

Nie będziemy Was zachęcać do wyboru takich garniturów, ich kolorów, materiału dodatków. Niemniej, w nadchodzącym sezonie warto postawić czasem na oryginalność.

garnitur 2014 Alexander McQueen

Garnitur ślubny w kolorze khaki to kolejny trend w modzie panów na 2014 rok. Kolor ten występuje w różnych odcieniach, od jaśniejszych po bardziej beżowe czy też brązowe lub „przybrudzone” oliwkowe. Zakładając taki strój na pewno pan młody będzie elegancki i nie nudny.

garnitur ślubny w kolorze khaki

Sprawdź o czym należy pamiętać wybierając garnitur ślubny.

garnitur ślubny Giacomo Conti

garnitur ślubny Giacomo Conti

garnitur ślubny Giacomo Conti

Mimo, że na początku pokazaliśmy Wam najważniejsze nowości w modzie ślubnej dla panów na 2014, należy przyznać, że jak w każdym sezonie – klasyka zawsze jest w cenie! Czarne, grafitowe i beżowe garnitury, fraki i smokingi pojawiły się w niemal każdej kolekcji. Mimo coraz większej swobody przy wyborze garnituru na wesele, większość panów młodych, świadków i gości weselnych wybiera klasyczne tkaniny i kroje, bo w takich czują się zdecydowanie najlepiej.

Tekst: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *