Zrób to sam: Fryzura kok

Ta fryzura dostała pewnie już niejednego oscara. Kochały ją gwiazdy złotej ery Hollywood, kochają je współczesne celebrytki (oczywiście w bardziej nowoczesnej wersji). Fryzura kok w stylu Grace Kelly wygląda efektownie i sprawia wrażenie trudnego do zrobienia, ale obiecujemy, że uczeszesz się tak w zaledwie kilka minut. I chociaż gwiazdy mają do pomocy fryzjerów, ty spokojnie poradzisz sobie z nim sama.

Fryzura kok krok po kroku

1. Stwórz objętość. Im niżej na karku będzie koczek, tym powinno być jej więcej (tylko nie przesadzaj, fryzura kok musi wyglądać naturalnie, a głowa musi zachować proporcje). Staraj się unieść u nasady włosy z tyłu głowy, a nie te na czubku.

2. Zwiąż włosy w kitek, a pojedyncze pasma owiń wokół gumki. Wystające końce przypnij wsuwkami tak żeby koczek był równomierny. Możesz też podzielić włosy na trzy pasma: dwa po bokach i jedno z tyłu, które zwiąż następnie w kucyk. Owiń go wokół gumki do włosów i następnie zrób to samo z bocznymi partiami włosów (ten sposób daje ci więcej objętości po bokach).

fryzura kok

Znalezione na tematmoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *