Zrób to sam: Fryzura kok

Ta fryzura dostała pewnie już niejednego oscara. Kochały ją gwiazdy złotej ery Hollywood, kochają je współczesne celebrytki (oczywiście w bardziej nowoczesnej wersji). Fryzura kok w stylu Grace Kelly wygląda efektownie i sprawia wrażenie trudnego do zrobienia, ale obiecujemy, że uczeszesz się tak w zaledwie kilka minut. I chociaż gwiazdy mają do pomocy fryzjerów, ty spokojnie poradzisz sobie z nim sama.

Fryzura kok krok po kroku

1. Stwórz objętość. Im niżej na karku będzie koczek, tym powinno być jej więcej (tylko nie przesadzaj, fryzura kok musi wyglądać naturalnie, a głowa musi zachować proporcje). Staraj się unieść u nasady włosy z tyłu głowy, a nie te na czubku.

2. Zwiąż włosy w kitek, a pojedyncze pasma owiń wokół gumki. Wystające końce przypnij wsuwkami tak żeby koczek był równomierny. Możesz też podzielić włosy na trzy pasma: dwa po bokach i jedno z tyłu, które zwiąż następnie w kucyk. Owiń go wokół gumki do włosów i następnie zrób to samo z bocznymi partiami włosów (ten sposób daje ci więcej objętości po bokach).

fryzura kok

Znalezione na tematmoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *